DİJİTAL REKLAM AJANSI

Dijitalde reklam verin!

İşletmenizin hedeflerini büyütmek, elde ettiğiniz kar oranını artırmak, işletmenizin sesini daha fazla duyurmak için, dijital reklamlar sizler için çok önemli.

Dijitalde Reklam Filmi Yayını

Dijital reklam, markanızın veya ürününüzün online kanallar (aracılığıyla tanıtılmasıdır. Dijital reklamların herhangi bir işletmenin pazarlama stratejisinin önemli bir parçası olmasının birçok nedeni vardır. Belki de en önemlisi, tüketicilerin bilgisayarları, akıllı telefonları ve akıllı ev cihazları aracılığıyla internete bağlı şekilde giderek daha fazla zaman harcamasıdır.

Sosyal medya reklamları

Sosyal platformların sunduğu gelişmiş hedefleme teknolojilerini kullanarak yeni kullanıcılara ulaşmanızı ve web sitenizi daha önce ziyaret etmiş kullanıcılara tekrar dokunmanızı sağlıyoruz.

Influencer pazarlama

Sosyal medyada yüksek takipçisi olan, kitleleri etkileme ve trend yaratma yeteneği bulunan, belirli bir alanda uzmanlaşmış ve/veya toplum genelinde “popüler” algılanan kişiler üzerinden yapılan pazarlama ve iletişim çalışmalarıdır. Takipçi sayısı fazla olan sosyal medya influencerları, reklam verenlere erişim anlamında hızlı, pratik ve efektif bir çözüm sağlar.

Pop-Up reklamlar

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum.

Youtube reklam
pazarlama

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum.

Görüntülü reklam ağı

Reklamlarınızın gösterilebileceği 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamanın yer aldığı bir gruptur. Görüntülü Reklam Ağı’ndaki siteler dünya genelindeki internet kullanıcılarının %90’ına ulaşır.

Arama ağı reklamları (Adwords)

Arama motoru reklamcılığını kullanarak reklamları, belirli anahtar kelimeleri arayan kullanıcılara gösteriyoruz. Bu dijital reklam türü kısaca google ’da bir arama yapıldığında ilk 4 sırada reklam başlığıyla çıkan sonuçlardır.