TV REKLAM AJANSI

Televizyona reklam verin!

Sektörde ki bilgi ve birikimimiz markanız için en etkili kampanyalar oluşturmanız için doğru tercih olacaktır.

Televizyonda Reklam Filmi Yayını

Lorem ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum consetetur.

Spot Reklam

Program esnasında (Film, Dizi, Yarışma, Habervb.) verilen reklam aralarında yayınlanan görüntülü reklam modelidir. Yayın süresi ortalama olarak 10-25 saniye arasındadır. Fiyatlandırma reklamın süresine göre saniye olarak hesaplanır.Genellikle doğru içerik ve anlatımla en başarılı reklam modelidir.

Bant reklam

Etki olarak başarılı bir reklam modelidir. Program esnasında yayınlandığı için, izleyicinin görmeme şansı yoktur. Bir bölümde en az 2 adet olmak koşuluyla kullanıldığında daha etkili olmaktadır. Prime Time (PT) ve Off Prime Time (OPT) olmak üzere iki farklı kuşakta yayın tercih edilebilir.

Dijital entegrasyon

Logonun veya ürünün medyasal bir dökümana yerleştirilmesi olarak tanımlanmaktadır. Program çekim anında ürün özel görünür bir noktaya yerleştirilir. Böylelikle izleyicilerin o markaya aşina olmaları sağlanır. Bu yöntem daha çok program esnasında ünlülere kullandırılması şeklinde işler ve böylece bir hayranlık oluşturulması sağlanır.

TV sponsorluk

Firmaların marka değerlerini yükselten; sponsoru olduğu program veya dizilerin başında, sonunda ve ortasında; sundu, sunar, devam ediyor, devam edecek şeklinde görsellerin kullanılarak yapıldığı reklam çeşididir.